Угода користувача karatboxing.com.ua

(ПУБЛІЧНА ОФЕРТА з продажу продукції)

Основні терміни

1.1. Користувач – дієздатна фізична особа, яка є зареєстрованим користувачем сайту karatboxing.com.ua або оформила замовлення на сайті karatboxing.com.ua і укладає за допомогою сайту karatboxing.com.ua Договір купівлі-продажу Продукції Продавця шляхом акцепту (прийняття пропозиції укласти такий договір) .

1.2. Продавець – ФОП Соломка Валерій Іванович, який має право від імені та за рахунок Продавця розміщувати на сайті karatboxing.com.ua пропозиції Продавця укласти Договір купівлі-продажу Продукції Продавця.

1.3. Продукція – спортивні товари, які підлягають реалізації Продавцем на умовах цієї Угоди користувача (оферти).

1.4. Сайт karatboxing.com.ua – це сервісний розділ, розміщений за адресою https://karatboxing.com.ua/ в мережі Інтернет, який надає Користувачам широкі можливості здійснити швидкий і простий пошук, замовлення і доставку Продукції в режимі реального часу за допомогою мережі Інтернет .

1.5. Замовлення – відповідним чином оформлений і розміщений на сайті karatboxing.com.ua замовлення Користувача на покупку Продукції Продавця.

1.6. Законодавство – чинне законодавство України.

2. Предмет Угоди користувача

2.1. Дана Угода є публічною пропозицією (далі – «Оферта») Продавця укласти Договір купівлі-продажу Продукції на умовах, зазначених на сайті karatboxing.com.ua в мережі Інтернет (далі – «Сайт»).

2.2. Користувач, шляхом реєстрації на Сайті, приймає цю пропозицію (оферту), беззастережно і безумовно погоджується з умовами оформлення замовлень, продажу та доставки Продукції в межах Сервісу karatboxing.com.ua (далі – «Сервіс»), що передбачені цією офертою, і зобов’язаннями, покладеними на Користувача в рамках цієї Оферти і зобов’язується дотримуватися їх.

2.3. Про прийняття Користувачем Оферти  також може свідчити оплата вартості Продукції способом, зазначеним на сервісі.

2.4. Всі претензії щодо продажу Продукції, доставки Продукції, в тому числі в частині строків такої доставки, якості, кількості та інших умов продажу, можуть пред’являтися виключно до Продавця такої Продукції.

2.5. Продавець є особою, яка здійснює прийняття і / або передачу, і / або розгляд претензій від користувачів, пов’язаних з Продукцією, і здійснює повернення Користувачам грошових коштів за Продукцію і / або обмін Продукції.

2.6. Справжня оферта і інформація про Продукцію, представлену ​​на Сайті, є публічною офертою в контексті ст.ст. 633 і 641 Цивільного кодексу України.

3. Реєстрація на сайті і безпека

3.1. Для можливості оформлення замовлень і використання можливостей Сервісу Користувачеві необхідно зареєструватися на сайті (створити обліковий запис). Заповнюючи форму реєстрації на Сайті Користувач погоджується з умовами цієї Оферти і приймає умови Угоди.

3.2. Шляхом заповнення форми реєстрації Користувач погоджується на надання точної та правдивої інформації про себе. У разі надання Користувачем недостовірної інформації про себе, Продавець матиме право відмовити Користувачеві в оформленні та прийнятті його Замовлення і / або відмовити такому Користувачеві в доступі до Сервісу та / або реєстрації.

3.3. Продавець надає Користувачеві можливість створення єдиного персонального облікового запису (профілю). У разі створення Користувачем більше одного облікового запису Продавець залишає за собою право видалити створені Користувачем інші облікові записи та / або відмовити Користувачеві в доступі до Сервісу.

3.4. По завершенні реєстрації Користувачеві видається логін і пароль для входу в особистий кабінет.

3.5. Користувач несе повну відповідальність за безпеку свого логіна і пароля (щоб він не поширював цю інформацію третім особам), а також за все, що буде зроблено під його обліковим записом на Сайті.

3.6. Користувачеві рекомендується регулярно міняти свої паролі. Користувач зобов’язується негайно проінформувати Продавця в разі неавторизованого доступу до його облікового запису третіми особами або про будь-яких інших порушеннях безпеки.

3.7. Заборонено використовувати Сайт в протизаконної і забороненої діяльності. Користувач погоджується дотримуватися законів, в тому числі не поширювати спам, не поширювати шкідливе програмне забезпечення, посилання на WEB ресурси, які можуть завдати шкоди будь – кому, а також не здійснювати на Сайті інші дії не відповідають нормам моралі і Законодавства.

3.8. У разі, якщо Продавець запідозрить Користувача в скоєнні протиправних дій, в тому числі: шахрайство з банківськими картами, поширення спаму, шкідливих програм, інших діянь, що порушують умови цієї Оферти, Продавець має право звернутися до відповідних державних органів із заявою та / або заблокувати і / або видалити обліковий запис Користувача.

3.9. Шляхом реєстрації на Сайті Користувач надає Продавцю повне право (дозвіл) на обробку його персональних даних відповідно до Цивільного кодексу України, внутрішніми документами Продавця з метою укладення цивільно-правових угод, надання та / або передачу персональних даних третім особам в порядку і на підставах, визначених чинним Законодавством та внутрішніми документами Продавця без необхідності повідомлення Користувача про дії з персональними даними та знає про місцезнаходження бази персональних даних, яка містить його персональні дані, її мета і найменування, місцезнаходження. У разі зміни визначеної мети обробки персональних даних Користувач не заперечує проти обробки його персональних даних, якщо така необхідність буде визначена чинним Законодавством та / або внутрішніми документами Продавця, а також повідомляє, що він ознайомлений з Законом України «Про захист персональних даних» від 1 червня 2010 року N 2297-VI зі всіма змінами і доповненнями до нього, зокрема про свої права, визначених цим Законом. Крім того, Користувач підтверджує факт повідомлення про включення його персональних даних у відповідну базу персональних даних, про мету збору даних та осіб, яким передаються його персональні дані.

3.10. Користувач шляхом реєстрації на Сайті підтверджує, що він вільно володіє українською мовою, і що складена Оферта українською мовою є для нього прийнятна, в зв’язку з чим заявляє, що справжня Оферта не може бути визнана недійсною або не прийнятою Користувачем на тій лише підставі, що Оферта складена українською мовою.

3.11. Користувач шляхом реєстрації на Сайті дає свою згоду на отримання регулярних розсилок з актуальною інформацією щодо Продукції Продавця, акцій і бонусних програм на свою електронну пошту і / або у вигляді sms-повідомлень.

Користувач підтверджує, що отримання Користувачем інформації на його електронну пошту і / або у вигляді будь-яких sms-повідомлень, не є спамом.

Користувач має право в будь-який момент відмовитися від послуг регулярних розсилок, звернувшись до Служби підтримки Продавця за номером телефону або по електронній пошті Продавця, зазначених на Сайті.

Підставою для припинення доступу Користувача до послуг регулярних розсилок є Заява Користувача, що складається за формою, встановленою Продавцем, яке Користувач заповнює і направляє на електронну пошту Продавця.

Термін для розгляду Заяви Користувача Продавцем, в такому випадку, не перевищує 5 (п’яти) робочих днів з моменту отримання Продавцем Заяви від Користувача.

4. Інтелектуальна власність та авторське право.

4.1. Всі використовувані і розміщені в межах Сервісу результати інтелектуальної діяльності, а також сам Сервіс є інтелектуальною власністю їх законних правовласників і охороняються законодавством про інтелектуальну власність України, а також відповідними міжнародними угодами і конвенціями.

Будь-яке використання розміщених на сервісі результатів інтелектуальної діяльності (в тому числі елементів візуального оформлення Сервісу, символіки, текстів, графічних зображень, ілюстрацій, фото, відео, програм, музики, товарних знаків та інших об’єктів) без письмового дозволу Продавця або законного правовласника є незаконним і може послужити причиною для судового розгляду і притягнення порушників до цивільно-правової, адміністративної та кримінальної відповідальності відповідно до Законодавства.

4.2. Крім випадків, встановлених цією офертою, а також чинним Законодавством, жоден результат інтелектуальної діяльності, розміщений на сервісі, не може бути скопійований (відтворений), перероблений, поширений, відображений у фреймі, опублікований, викачаний, переданий, проданий або іншим способом використаний цілком або по частинах, без попередньої письмової згоди Продавця або законного правовласника.

4.3. Доступ до результатів інтелектуальної діяльності, розміщеним в межах Сервісу, надається Продавцем виключно для особистого некомерційного використання Користувачем з метою ознайомлення з ними виключно за допомогою Сервісу, без права на відтворення (в тому числі копіювання / завантаження / збереження) таких об’єктів в пам’ять електронних пристроїв Користувача, а також без права на інше використання, не передбачене справжньою офертою, в тому числі їх продаж, модифікацію, поширення цілком або частинами і т.п.

4.4. Продавець залишає за собою право в будь-який час видаляти з Сервісу будь-які результати інтелектуальної діяльності, розміщені на ньому, без повідомлення Користувача.

5. Права і обов’язки Продавця

5.1. Обов’язки Продавця:

5.1.1. приймати, обробляти замовлення, повідомляти Користувачеві інформацію щодо змін в статусі замовлення, часу і вартості здійснення доставки;

5.1.2. не розміщувати на сервісі будь-які файли, які містять або можуть містити віруси та інші шкідливі програми;

5.1.3. не описувати або пропагувати злочинну діяльність, не розміщувати інструкції або керівництва по здійсненню злочинних дій;

5.1.4. приймати грошові кошти в рахунок оплати Продукції, якщо такий спосіб оплати передбачений на Сайті;

5.1.5. інші обов’язки Продавця, передбачені цією офертою.

5.2. Права Продавця:

5.2.1. на свій власний розсуд змінювати, доповнювати або видаляти будь-яку опубліковану в межах Сервісу інформацію, а також відеоконтент і будь-які елементи і складові частини Сервісу, припиняти, обмежувати або припиняти доступ Користувача до всіх або до будь-якого з розділів Сервісу в будь-який час з будь-якої причини або без пояснення причин, в тому числі, але не виключно, у випадку порушення Користувачами цієї Оферти та / або застосовується Законодавства.

5.2.2. без спеціального повідомлення Користувача змінювати і / або доповнювати справжню Оферту. Зміни / доповнення вступають в силу з моменту їх розміщення (публікації) на Сайті, якщо інше прямо не вказано Продавцем;

5.2.3. в будь-який момент зажадати від Користувача підтвердження даних, зазначених при реєстрації, і запросити в зв’язку з цим підтверджуючі документи (зокрема, документи, що підтверджують особу). Ненадання таких документів, на розсуд Продавця, може бути прирівняне до надання недостовірної інформації, у зв’язку з чим Продавець має право відмовити Користувачеві в реєстрації на Сайті (створення облікового запису);

5.2.4. розміщувати коментарі до відгуків Користувача;

5.2.5. проводити маркетингові заходи, в тому числі, шляхом розсилки актуальної інформації про Продукції Продавця, акціях і бонусних програмах на електронну пошту Користувача і / або у вигляді sms-повідомлень;

5.2.6. залучати до надання послуг відповідно до цих Правил будь-яких третіх осіб, зберігаючи при цьому повну відповідальність перед Користувачами за послуги, надані через Сервіс karatboxing.com.ua

5.2.7. інші права Продавця, передбачені цією офертою.

6.Права та обов’язки Користувача 

6.1. Обов’язки Користувача:

6.1.1. використовувати можливості Сервісу тільки в законних цілях, дотримуватися чинного Законодавство, а також умови цієї Оферти;

6.1.2. отримувати і оплачувати замовлення і доставку Продукції згідно з Тарифами Продавця, зазначеним на Сайті, в обумовленому місці і в обумовлений час, і гарантувати достовірність інформації про заявку, місце і час отримання замовлень. У разі зміни даної інформації, Користувач погоджується понести додаткові транспортні витрати;

6.1.3. регулярно знайомитися з інформацією, розміщеною на Сайті, включаючи справжню Оферту, з метою своєчасного ознайомлення зі змінами та / або доповненнями. Використання Користувачем можливостей Сервісу після будь-яких змін і / або доповнень означає згоду Користувача з такими змінами та / або доповненнями;

6.1.4. не здійснювати дій, спрямованих на дестабілізацію роботи Сервісу, здійснення спроб несанкціонованого доступу до Сервісу, результатами інтелектуальної діяльності, розміщеним на ньому, а також від здійснення будь-яких інших дій, що порушують права Продавця і / або третіх осіб;

6.1.5. не направляти через / за допомогою Сервісу матеріали, які є рекламою будь-яких товарів або послуг, без отримання попередньої письмової згоди Продавця. Користувач зобов’язується не використовувати Сервіс для реклами або іншого стимулювання збуту будь-яких товарів і послуг;

6.1.6. не відтворювати, не повторювати, не копіювати, не продавати, не перепродавати, а також не використовувати будь-яким способом для будь-яких комерційних цілей Сервіс та (або) будь-які частини вмісту Сервісу без згоди Продавця;

6.1.7. надати при реєстрації (створення облікового запису) точну, актуальну і повну інформацію про себе, яка може бути запрошена реєстраційними формами Сервісу і / або Продавцем;

6.1.8. вживати належних заходів для забезпечення збереження свого облікового запису (включаючи адреси електронних пошт) і паролів. Для цього Користувач зобов’язаний здійснювати вихід зі свого облікового запису (завершувати кожну сесію по кнопці «Вихід») перед переходом на сторонні сайти або закриттям браузера (Інтернет-оглядача);

6.1.9. не передавати, не поступатися, не продавати, не передавати в користування і т.п. обліковий запис на сервісі третім особам без згоди Продавця;

6.1.10. періодично оновлювати інформацію, яку він представив при реєстрації, щоб забезпечити її точність, актуальність і повноту;

6.1.11. не вживати спроби щодо відключення або іншому втручанню в будь-які технічні засоби захисту Сервісу або результатів інтелектуальної діяльності, розміщених на ньому, які запобігають або обмежують використання, або копіювання будь-якої інформації або результатів інтелектуальної діяльності, розміщених на сервісі;

6.1.12. Користовачу при використанні Сервісу забороняється завантажувати, зберігати, публікувати, поширювати і надавати доступ або іншим чином використовувати будь-яку інформацію, яка:

містить погрози, дискредитує, ображає, принижує честь і гідність чи ділову репутацію або порушує недоторканність приватного життя інших користувачів або інших третіх осіб;

порушує права неповнолітніх осіб;

є вульгарною або непристойною, містить нецензурну лексику, містить порнографічні зображення і тексти або сцени сексуального характеру;

містить сцени насильства, або нелюдського поводження з тваринами;

містить опис засобів і способів суїциду, будь-яке підбурювання до його здійснення;

пропагує і / або сприяє розпалюванню расової, релігійної, етнічної ненависті або ворожнечі, пропагує фашизм чи ідеологію расової переваги;

містить екстремістські матеріали;

пропагує злочинну діяльність або містить поради, інструкції або керівництва по здійсненню злочинних дій,

містить інформацію обмеженого доступу, включаючи, але не обмежуючись, державної та комерційною таємницею, інформацією про приватне життя третіх осіб;

містить рекламу;

містить посилання на сторонні ресурси;

носить шахрайський характер;

є інтелектуальною власністю третіх осіб, що не давали дозвіл Користувачу на її використання, а також порушує інші права та інтереси фізичних і юридичних осіб або вимоги Законодавства;

6.1.13. інші зобов’язання Користувача, передбачені цією офертою.

6.2. Права Користувача:

6.2.1. на отримання достовірної інформацію про Продукції, представленої на Сайті;

6.2.2. на отримання Продукції в обумовленому місці і в обумовлений час;

6.2.3. припинити використання Сервісу і відмовитися від створеної ним облікового запису, відправивши відповідний запит Продавця згідно з формою зворотного
зв’язку;

6.2.4. інші права Користувача, передбачені цією офертою і Законодавством.

7. Правила здійснення оплати Продукції

7.1. В рамках Сервісу Продавець надає Користувачеві можливість здійснити оплату Продукції кур’єру та / або банківським переказом за допомогою платіжної картки (платіжні системи Visa, Maestro, Mastercard) за допомогою web-інтерфейсу LiqPay.

7.2. Перелік Продукції, ціни, порядок оформлення Замовлень, умови і способи оплати та доставки Продукції і інша інформація вказані на Сервісі.

7.3. У разі вибору способу оплати Продукції банківським переказом за допомогою платіжної картки, Користувач зобов’язаний провести оплату платіжною карткою згідно подальших інструкцій, представленим на сервісі. Користувач підтверджує свою згоду на оплату послуг (комісій) третім особам (банку і / або платіжної системи), які забезпечують здійснення платежів за допомогою платіжної картки, якщо такі будуть встановлені.

7.4. Факт оформлення Замовлення і / або оплати Продукції одним із способів, зазначених в межах Сервісу, є підставою для виникнення прав та обов’язків у Продавця і Користувача за договором купівлі-продажу Продукції.

7.5. При оплаті Продукції способом, зазначеним на сервісі, Користувач має права, передбачені законодавством про захист прав споживачів.

7.6. Користувачеві відомо, що згідно з Постановою Кабінету Міністрів України від 19.03.1994 року № 172, яким встановлено перелік товарів належної якості, що не підлягають обміну (поверненню), Продукція належної якості поверненню не підлягає.

7.7. При поверненні Продукції неналежної якості обов’язок повернення грошових коштів, сплачених за Продукцію неналежної якості, у всіх випадках лежить на Продавці Продукції і здійснюється на рахунок Користувача, якщо інше не погоджено з Продавцем.

7.8. Порядок повернення коштів за продукцію неналежної якості регулюється Законом України «Про захист прав споживачів», Цивільним кодексом України та внутрішніми документами Продавця, які регулюють такі питання.

8. Відповідальність. Обмеження відповідальності.

8.1. Користувач розуміє і погоджується, що Продавець не несе відповідальності перед Користувачем і / або третіми особами:

8.1.1. за будь-які дії Користувача на Сайті;

8.1.2. за точність і правильність інформації, що надається Користувачем при реєстрації на Сайті;

8.1.3. за будь-які технічні збої або інші проблеми телефонних мереж або служб, комп’ютерних систем, серверів або провайдерів, комп’ютерного або телефонного обладнання, програмного забезпечення, збоїв сервісів електронної пошти або скриптів з технічних причин;

8.1.4. за відповідність Сервісу цілком або його розділів очікуванням Користувача, безпомилкову та безперебійну роботу Сервісу, припинення доступу Користувача до Сервісу та результатами інтелектуальної діяльності, розміщеним в межах Сервісу, збереження логіна і пароля Користувача, що забезпечують доступ до Сервісу, а також збитки, що виникли у Користувача в зв’язку з обмеженням / припиненням доступу до Сервісу з будь-яких причин;

8.1.5. за видалення або Незбереженість будь-якої персональної інформації про Користувача;

8.1.6. за збитки, що виникли внаслідок несанкціонованого використання третіми особами облікового запису Користувача;

8.1.7. за будь-якої шкоди обладнанню або програмному забезпеченню Користувача або інших осіб, викликаний або пов’язаний з використанням Сервісу;

8.2. Сервіс може містити посилання на інші ресурси мережі Інтернет. Користувач визнає і погоджується з тим, що Продавець не контролює і не несе ніякої відповідальності за доступність цих ресурсів і за їх зміст, а також за будь-які наслідки, пов’язані з використанням цих ресурсів. Будь-які переходи по посиланнях, які здійснюються Користувачем, останній виробляє на свій страх і ризик.

8.3. Користувач несе відповідальність за точність і достовірність інформації, зазначеної ним при заповненні форми реєстрації на Сайті, за збереження свого облікового запису і пароля, і за всі дії, які виконані на Сайті під його обліковим записом і паролем;

8.4. Користувач несе відповідальність за власні дії у зв’язку зі створенням і розміщенням коментарів на сервісі, а також у зв’язку з розміщенням інформації на персональних сторінках Сервісу відповідно до чинного Законодавства.

8.5. У разі, якщо в результаті претензій від третіх осіб Продавцю будуть завдані збитки і / або Продавець оплатить таким третім особам штрафні санкції, компенсації, збитки, витрати і т.п., Продавець має право вимагати, а Користувач зобов’язується відшкодувати їх Продавцю (штрафні санкції , компенсації, збитки, витрати, виплати і т.п.) в повному обсязі.

9. Конфіденційність

9.1. Користувач зобов’язується зберігати конфіденційність інформації, яка була їм отримана в процесі використання можливостей Сервісу. Конфіденційної вважається вся інформація щодо Продавця, замовлень і інших даних, які стали відомі Користувачеві.

9.2. Користувач зобов’язується не передавати третім особам конфіденційну інформацію без згоди її власника прав, крім як за запитами уповноважених державних органів та / або тільки у випадках і в порядку, встановлених Законодавством.

9.3. При невиконанні Користувачем зазначених вище вимог, якщо це спричинило неправомірне розголошення конфіденційної інформації, правовласник конфіденційної інформації має право залучити Користувача до відповідальності в порядку, встановленому Законодавством, і вимагати відшкодування завданих збитків в повному обсязі.

9.4. Продавець залишає за собою право запису телефонних розмов користувачів з операторами Продавця. При цьому Продавець зобов’язується запобігати спробам несанкціонованого доступу до цієї інформації і / або передачу такої інформації третім особам, які не мають безпосереднього відношення до виконання замовлень.

9.5. Продавець залишає за собою право використовувати особисті дані Користувача, отримані в ході реєстрації на Сайті, в маркетингових цілях, в тому числі, з метою інформування Користувача про Продукції Продавця, акціях і бонусних програмах за допомогою електронної пошти та / або sms-повідомлень.

10. Інші положення.

10.1. Справжня оферта і все відносини між продавцем та Користувачем, що виникли на підставі цієї Оферти регулюються і тлумачаться відповідно до Законодавства.

10.2. У разі, якщо з тих чи інших причин будь-які з умов цієї Оферти є недійсними або що не мають юридичної сили, це не впливає на дійсність або застосовність інших умов Пропоновані можливості.

10.3. Справжня оферта укладається на невизначений термін і поширює свою дію на всіх користувачів, які зареєструвалися на Сайті (створили обліковий запис), починаючи з моменту такої реєстрації.

10.4. Всі розбіжності і спори, що виникають у зв’язку з цією офертою, будуть вирішуватися виключно шляхом переговорів.

10.5. У разі недосягнення згоди шляхом переговорів, всі спори, розбіжності, вимоги та претензії, які виникають щодо цієї Оферти, підлягають вирішенню в судовому порядку.

10.6. Справжня Оферта набуває чинності з моменту її розміщення на Сайті Продавця.